Logo Ostrowiec Świętokrzyski miasto OdNowa

12 lipca odbył się drugi Wieczorek Młodzieżowy – Turniej Siatkówki Plażowej!

Ocena 0/5

To był dzień pełen sportowych emocji, pozytywnej energii i świetnej zabawy! ????
Na boisku panowała wspaniała atmosfera rywalizacji w duchu fair play, a każda drużyna dała z siebie wszystko. ????
Zwycięzcy otrzymali nagrody i pamiątkowe upominki, ale tego dnia wygrali wszyscy – dzięki wspólnej integracji i dobrej zabawie! ????
Dziękujemy uczestnikom oraz kibicom za obecność i wsparcie! ????
Do zobaczenia na kolejnych Wieczorkach Młodzieżowych! ????

#MłodzieżowaRadaMiasta #OstrowiecŚwiętokrzyski #Młodzież #Sport #BeachVolleyball #Fun #DZIAŁAMY
Artur Łakomiec – Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim

Finaliści i organizatorzygrafika poglądowa

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności