Logo Ostrowiec Świętokrzyski miasto OdNowa

Młodzieżowa Rada Ostrowca Świętokrzyskiego na Kongresferencji „Od idei do działania”

Ocena 0/5

W dniu 17 lutego 2025 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Ostrowca Świętokrzyskiego wzięli udział w Kongresferencji „Od idei do działania”, zorganizowanej przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego.

Wiceprzewodnicząca Rady, Angela Mozal, wspólnie z radnym Młodzieżowego Sejmiku Antonim Chudzickim, poprowadziła warsztaty poświęcone tematyce mediów społecznościowych. Uczestnicy mieli okazję nie tylko zdobyć praktyczną wiedzę, ale również przygotować własne materiały wideo, rozwijając umiejętności związane z komunikacją w sieci.

Wydarzenie było również świetną okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów z młodzieżą zaangażowaną społecznie z całego regionu.

uczestnicy kongresu

Wiceprzewodnicząca MRM Angela Mozal

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności