Ustawienia

Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Młodzieżowa Rada Miasta podejmuje pierwsze działania

Ocena 0/5

Młodzieżowa Rada Miasta wraz z Miejskim Centrum Kultury zapraszają na wieczór pełen niezapomnianej zabawy. Specjalnie na rozpoczęcie ferii młodzież zaplanowała pierwszą ogólnomiejską dyskotekę! Start o godz. 18.00 już 9 lutego 2024 r.

Jesteśmy nową organizacją. Chcemy zorganizować niespodziankę dla młodzieży, a mianowicie dyskotekę. Przygotowane mamy 2000 tysiące wejściówek do nabycia w Miejskim Centrum Kultury. Zapraszamy młodzież w wieku 13-21 lat. – mówi Armando Malesza przewodniczący MRM.

Kolejnym przedsięwzięciem jest wspólna realizacja otwartych warsztatów „W pułapce myśli”. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim wraz z partnerami: Centrum Rozwoju Lokalnego, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Ostrowcu Świętokrzyskim a także właśnie Młodzieżową Radą Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego organizują warsztaty psychologiczno -edukacyjne dla dzieci i młodzieży pn. “W pułapce myśli”. Pierwotnie warsztaty miały się odbyć 2 lutego 2024 r., ale z powodu dużego zainteresowania przeniesiono je do większej sali na 5 lutego 2024 r.